menu:
úvodní stránka » rozcestník všech informací k zakládání s.r.o. » Postup při založení s.r.o.

Postup založení s.r.o.
- jak založit s.r.o. v pěti krocích

poslední aktualizace: 19.03.2016  |  T. Hlavsa - účetní poradce Plzeň a Praha |  Postup při založení s.r.o. na klíč

Nabízím založení s.r.o. na klíč. Je třeba učinit pouze několik jednoduchých kroků. Vše co je možné udělám v procesu založení s.r.o. za Vás. Na Vás je jen schůzka se mnou, případně řešení po telefonu a emailu, následně podpis plné moci a dalších dokumentů a složení peněz v bance. I v bance Vás, ale mohu zastoupit, pokud to budete chtít.

Založení s.r.o. stojí 17.900 Kč a jde o konečnou cenu zahrnující všechny související poplatky a platby (Cena neobsahuje žádné skryté poplatky (nepřipočítává se DPH, není podmíněna nákupem dalších služeb, zřízením virtuálního sídla apod.)

Cenovou výjimkou je pouze založení s.r.o. pro lékaře a stomatology s vlastní praxí, kde je nutno udělat nad ráme založení s.r.o. ještě další úkony.


Zabývám se také samostatným zápisem změn v s.r.o. do obchodního rejstříku (např. změny adres jednatelů a společníků nebo změna sídla firmy). Nabízím pomoc také při prodeji podílu ve společnosti s.r.o.Mohou se Vám také hodit podrobnější informace uvedené v následující tabulce

Níže naleznete ještě nějaké obecné informace k založení s.r.o. Orientačně - kdy je výhodné s.r.o. založit, jaké podmínky je třeba pro založení s.r.o. splnit, v čem spočívá výhodnost založení s.r.o. na klíč, jak založit s.r.o. v pěti bodech či samostatné informace pro lékaře.

Obecné informace o s.r.o.

Proč ode mě a proč na klíč

Ostatní informace

Kdy a pro koho je výhodné založit s.r.o. Založení s.r.o. na klíč proti ready-made Postup - jak založit s.r.o. v 5 krocích
5 podmínek pro založení společnosti s r.o. 5 důvodů proč chtít založit s.r.o. ode mě Když chcete jen zapsat změny v s.r.o.
Vše o založení společnosti s.r.o.
pro lékaře a stomatology s vlastní praxí


Proč patří cena 17.900 Kč za založení
s.r.o. mezi nejlepší konečné ceny na trhuJak je to s odpovědností s.r.o. a ručením společníků a jednatelů s.r.o. po 1.1.2014Postup založení s.r.o. v 5 krocích

1. Úvodní schůzka, výběr názvu s.r.o., plná moc a předání podkladů

Úvodní schůzka nebo výměna informací po telefonu. Ověření dostupnosti vybraného názvu společnosti a sepsání plné moci k zastoupení. Předáte mi nebo zašlete potřebné dokumenty a necháte podepsat či podepíšete dokumenty, kterém Vám připravím (čestné prohlášení, souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla atp.) a podepsanou plnou moc - podpis ověříte na poště nebo u mě před notářem.
(Pozn.: s.r.o. Vám mohu založit i bez jediné schůzky, tedy i na dálku, osobní jednání je, ale vždy lepší).

2. Založím Vám živnosti

Na základě plné moci Vám založím potřebné živnosti. Určitě Vám ochotně pomohu s jejich výběrem.
(Pozn.: platba za volné živnosti je u mě zahrnutá již v celkové ceně).

3. Zajistím Vám notářský zápis

Následuje sepsání notářského zápisu - založení společnosti (zakladatelskou listinou nebo společenskou smlouvou). V současné době není nutná Vaše osobní přítomnost při jednání s notářem, plně Vás zastoupím.

4. Složíte peníze v bance

Po sepsání notářského zápisu se založí účet v bance a Vy na něj složíte základní kapitál ve výši od 1 Kč. (Nejen kvůli dobré dělitelnosti, Vám však doporučuji vkládat více, např. 3.000 Kč nebo 30.000 Kč).

5. Podám návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku

Doložím notáři, všechny podklady a informace a zastoupím Vás při požádání o výpis z katastru nemovitostí a výpis z rejstříku trestů. Následně požádám notáře o provedení přímého zápisu do obchodního rejstříku. Notář mi bezprostředně po zápisu pošle výpis Vaší nové firmy. (Případně zpracuji a podám návrh pro soud na zápis nové společnosti do obchodního rejstříku. Soud rozhodne ve lhůtě pěti pracovních dnů a odešle rozhodnutí do mé datové schránky).
Po zápisu Vám pomohu ještě s dalšími povinnostmi jako registrace k daním.

Podívejte se také na
reference ostatních klientů k založení s.r.o.
Váš čas potřebný k založení s.r.o.:

- schůzka se mnou a notářem
- banka a předání podkladů
- vše ostatní zařídím já

Od předání podkladů trvá založení společnosti zhruba 5 dnů. Celý proces založení s.r.o. vedu tak, aby došlo k Vašemu co nejmenšímu zatížení. Dbám na to, abyste měli informace, které potřebujete a také informace o průběhu řízení, ale zároveň Vás nezahltím množstvím paragrafů a dalších podrobností. Mou prioritou je poskytnout Vám profesionální službu a ušetřit Váš čas, který tak můžete využít efektivněji a věnovat ho tomu, co zase umíte Vy.

Po založení firmy - navíc zdarma registrace k daním:

ZDARMA - zaregistruji Vaší novou firmu k daním a případně Vám poradím jak začít, na co si dát pozor a jaké máte další povinnosti.

Pro založení firmy nebo informace
zavolejte nebo napište


   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2016 | Založení s.r.o. na klíč, účetnictví, daně, poradenství | Plzeň a Praha | www.help1.cz |